1 июня 2014
Компанія Microsoft розробила інноваційну функцію синхронного перекладу для Skypeі успішно продемонструвала тестову версію на конференції CODE.
На конференції в присутності розробників, журналістів, IT-фахівців і генерального директора Microsoft Сатья Наделла, Skype зміг успішно переводити розмову англійською та німецькою, виводячи на екран текст і озвучуючи його. Судячи з усього, в основі розробки лежить функціонал онлайн-помічника Cortana, який може розпізнавати мову користувача.
Варто відзначити, що слова розпізнаються максимально коректно, а точність перекладу фахівці оцінюють в 70%, що є досить високим показником для машинного перекладу.
Microsoft планує ввести функцію перекладу в Skype вже до кінця року, надавши нову функцію користувачам Windows 8. А вже потім поширивши нововведення на інші операційні системи, включаючи мобільні платформи.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві лікар змусив військового заплатити ₴30 тисяч за безкоштовний фіксатор 19 декабря 2025
У Києві лікар змусив військового заплатити ₴30 тисяч за безкоштовний фіксатор
Власникам Galaxy можуть показати, хто саме стежить за їхнім місцезнаходженням 19 декабря 2025
Власникам Galaxy можуть показати, хто саме стежить за їхнім місцезнаходженням
Під Києвом потяг збив на смерть 17-річного хлопця 19 декабря 2025
Під Києвом потяг збив на смерть 17-річного хлопця. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять слідчі