Tesla на межі катастрофи: падіння продажів на 20% та прибутку на 71%

25 апреля 2025

Tesla на межі катастрофи: падіння продажів на 20% та прибутку на 71%

Tesla, американський гігант автопромисловості, опинилася у важкому становищі після того, як її квартальні результати в першому кварталі 2025 року показали значне погіршення. За останні три роки компанія не зазнавала таких серйозних втрат. Згідно з наданими даними, продажі бренду скоротилися на цілих 20%, а чистий прибуток обвалився на 71%, знизившись до $409 млн (приблизно 17 млрд грн).

Один із головних факторів такого спаду — зниження доходу від основного сегмента — продажу автомобілів. Дохід від цього напрямку впав з $17,4 млрд до $14 млрд (приблизно 581 млрд грн), що призвело до загального зниження доходу компанії на 9%. Причини падіння називають різноманітні, серед яких оновлення виробничих ліній на всіх чотирьох заводах, здешевлення автомобілів у конкурентів, а також зниження державних субсидій, які раніше підтримували попит.

Ці негативні фінансові показники відобразились і на акціях компанії. З початку року акції Tesla подешевшали на 41%, що стало найбільшим падінням з 2022 року, викликаючи занепокоєння серед інвесторів.

Окрім цього, Tesla поступається конкурентам у боротьбі за технологічні лідерства. Китайські виробники значно випереджають компанію Маска в сегменті доступних електричних автомобілів, а в секторі роботаксі на американському ринку домінує сервіс Waymo. Усі ці фактори вказують на те, що Tesla має серйозні виклики для того, щоб зберегти свою позицію на ринку в умовах посилення конкуренції та змінюваних економічних умов.

 

Раніше ми повідомляли, що робити українському водієві під час ДТП в Європі.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Італія виділить майже 9 млрд євро на програму винищувачів 13 февраля 2026

Проєкт Global Combat Air Programme був запущений Італією, Великою Британією та Японією у грудні 2022 року.

25 годин 35 хвилин без підзарядки: смартфон Realme P4 Power став новим орієнтиром 13 февраля 2026

25 годин 35 хвилин без підзарядки: смартфон Realme P4 Power став новим орієнтиром

Китай пообіцяв Орбану "протистояти зовнішньому втручанню" в справи Угорщини 13 февраля 2026

Угорщина захоплюється досягненнями Китаю і запрошує інвестувати ще більше в угорську економіку, заявив Орбан.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Madbid 4.9
Madbid

Отзывов: 2

Layboard 5.0
Layboard

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше