20 марта 2026

Компанія Xiaomi представила нову версію свого електроседана SU7 і вже почала його продажі на китайському ринку. Хоча зовнішній вигляд залишився практично незмінним, авто отримало посилений кузов, оновлену електроніку та модернізований інтер’єр.
Про це повідомляє Avtomir.
Усі версії SU7 тепер обладнані лідаром над лобовим склом для роботи сучасних систем допомоги водієві, радаром у передньому бампері та новими дисками розміром 19, 20 або 21 дюйм. Електропривод з’явився у кришці переднього багажника (105 л), а кількість подушок безпеки зросла до дев’яти. Дверні ручки, як зовнішні, так і всередині салону, перероблено відповідно до китайських норм — тепер вони механічно пов’язані з замками. Назви модифікацій залишилися колишніми: базова SU7, середня SU7 Pro та топова SU7 Max. Спортивна версія SU7 Ultra оновлюватиметься окремо.
Платформа Modena зберегла свої основні характеристики, але тепер всі версії працюють на 800-вольтовій архітектурі, тоді як раніше базові моделі мали 400 В. Підвіску вдосконалили для кращої плавності ходу: базовий SU7 оснащений пружинами, а Pro і Max — пневмопідвіскою з регульованою висотою. Габарити залишилися незмінними: довжина — 4997 мм, ширина — 1963 мм, висота — 1445–1460 мм, колісна база — 3000 мм.
Салон отримав покращені матеріали та преміальні кнопки з золотистим декором. Змінено дизайн керма і дверних панелей, сидіння стали комфортнішими, а центральний тунель обладнано збільшеним лотком для бездротової зарядки двох смартфонів. Розміри екранів залишилися колишніми: приладовий — 7,1-дюймовий, мультимедійний — 16,1-дюймовий.
Базовий SU7 тепер розвиває 320 к.с. та 505 Нм, прискорення до 100 км/год займає 5,28 с, а максимальна швидкість піднялася до 240 км/год. Ємність батареї практично не змінилася — 73 кВт·год, проте запас ходу виріс з 700 до 720 км за циклом CLTC.
SU7 Pro оснащена більш ємною батареєю — 96,3 кВт·год (раніше 94,3), що забезпечує 902 км пробігу. Потужність одного електромотора — 320 к.с., 505 Нм, розгін до 100 км/год — 5,7 с, максимальна швидкість — 240 км/год.
Топова SU7 Max має два електромотори та повний привід. Потужність зросла до 690 к.с. та 866 Нм, час розгону до 100 км/год — 3,08 с, максимальна швидкість — 265 км/год. Батарея — 101,7 кВт·год, запас ходу — 835 км.
На даний момент Xiaomi офіційно не продає свої електромобілі за межами Китаю, але планує вихід на європейський ринок у 2027 році.
Раніше ми повідомляли, що новий електричний C-Class здивує запасом ходу до 800 км.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп про ціну на нафту: думав, що буде гірше 20 марта 2026
Лідер США заявив, що економічний вплив через війну в Ірані поки що менший, ніж він передбачав.
Основні принципи здорового харчування для дітей 20 марта 2026
Дітям потрібен трохи інший раціон, аніж дорослим.
Меган Маркл на нових фото показала донечку, обличчя якої роками тримають в таємниці 20 марта 2026
Меган Маркл на нових фото показала донечку, обличчя якої роками тримають в таємниці Герцогиня назвала її "маленькою помічницею"