12 ноября 2024
У останні роки китайські шини стали популярним вибором серед українських водіїв, адже вони є привабливою альтернативою дорогим брендовим покришкам. Їхня доступність і вигідна ціна змушують автолюбителів все частіше зупинятися на продукції від китайських виробників. Проте, поряд з економією, китайські шини мають і свої суттєві недоліки, про які варто знати перед покупкою.
Про це повідомляє UAMotors.
Однією з основних проблем, яку помітили власники автомобілів з китайськими шинами, є значне збільшення потреби в регулюванні кутів сходження коліс. За даними останніх досліджень, в період з 2021 по 2024 рік потреба в цій послузі зросла на 200%. Це свідчить про те, що вибір бюджетних шин із Китаю може привести до частіших поломок та необхідності додаткових витрат на обслуговування.
Іншим важливим фактором, який викликає негативні відгуки серед водіїв, є швидке зношування протектора китайських шин. Багато хто з власників таких шин зазначає, що навіть після короткого періоду використання вони помічають значне зменшення глибини протектора. Однак це не завжди пов'язано з неправильною експлуатацією чи неспіввісністю коліс. Експерти вважають, що причиною такої швидкої втрати ресурсу є використання низькоякісної гумової суміші, що негативно впливає на довговічність шини.
Не можна стверджувати, що всі китайські шини мають низьку якість. Існують моделі, які мають хороші експлуатаційні характеристики та здатні конкурувати з дорогими європейськими брендами. Однак такі шини зазвичай коштують значно дорожче за своїх дешевших аналогів. Іноді ціна якісних китайських покришок може бути лише на кілька сотень гривень меншою за вартість відомих європейських брендів, що підводить водіїв до висновку, що економія на китайських шинах може бути сумнівною.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Німеччині визначились два кандидати на посаду канцлера 12 января 2025
Соціал-демократична партія Німеччини висунула кадидатуру Олафа Шольца, а ультраправа Альтернатива для Німеччині - свою лідерку Алісу Вайдель.
Оновлення програми “Доступні ліки”: які зміни чекають пацієнтів 12 января 2025
З 1 січня 2025 року набув чинності додатковий Перелік лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за програмою “Доступні ліки”. У перші дні лікарі...
Байден продовжив особливий статус для біженців з України у США 12 января 2025
Продовження Тимчасового захищеного статусу (TPS), як має назву ця програма, дозволяє іммігрантам залишатися в країні з дозволом на роботу та захистом від депортації ще на 18 місяців.