15 июня 2023

В Україні постійно вдосконалюю процедуру навчання водіїв, щоб пересування українськими дорогами ставало все більш безпечним. Черговий законопроект передбачає адміністративну відповідальність за порушення порядку підготовки водіїв до керування автомобілями. Так законопроект уже встиг пройти перше читання.
Так, законопроект №7354 у першому читанні ухвалили 10 червня 2023 року. Відомий, що відповідний комітет уже готує документ до другого читання. Про це повідомили у прес-службі апарату ВР. Документ передбачає доповнення КУпАП новими статтями:
Суб'єктами відповідальності стануть власники навчальних закладів, а також посадові особи територіальних сервісних центрів. Також у документі пропонують змінити закон "Про дорожній рух" таким чином, щоб людина, яка хоче отримати право керування ТЗ відповідної категорії або типу здійснювати самопідготовку за типовою програмою.
Так, у людини буде вибір, чи відправитися в автошколу, чи пройти теоретичний курс самостійно. Навчання практиці проходитиме лише у спеціалізованих автошколах. При цьому нещодавно ми ділилися статистикою за 2022 рік від Сервісних центрів про те, скільки людей здає практику і теорію з першого разу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В США виправдали послаблення санкцій проти РФ 23 апреля 2026
Рішення скасувати обмеження ухвалили після звернень понад десяти бідних країн, запевнив міністр фінансів США.
Почему промышленные замки важны для надежности оборудования 23 апреля 2026
Замки в технических шкафах, защитных кожухах, корпусах станков и сервисных панелях нельзя считать второстепенной мелочью. Они напрямую влияют и на безопасность, и на удобство ежедневной эксплуатации
В Ірані стратили екс-працівника атомної галузі "за шпигунство" 23 апреля 2026
Обвинуваченого у співпраці з Ізраїлем Мехді Фаріда затримали і доставили до в’язниці Евін взимку 2022 року.