18 января 2024

Компанія Cooler Master оголосила про створення комп'ютера Shark X, який зроблений у формі акули. Його вартість оцінено в понад 7000 дол (265074 грн). Про це повідомляє tomshardware.
ПК отримав потужний процесор Intel Core i7-14700KF, відеокарту MSI GeForce RTX 4070 Ti. На CES 2024 демонструвалася версія пристрою з 32 Гб оперативної пам'яті, SSD на 1 Тб.
Також відомо, що Shark X оснащений mini-ITX платою GIGABYTE Z790A Aorus Ultra, блоком живлення Cooler Master SFX 850W Gold, охолоджувальним блоком Cooler Master 120 AIO. Можна зробити апгрейд комп'ютера, але в такому разі потрібно враховувати материнку форм-фактора mini-ITX.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, якою буде Windows 12.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Танкери з нафтою та СПГ виходять з Ормузької протоки - ЗМІ 26 мая 2026
До війни через Ормузьку протоку зазвичай проходило близько п'ятої частини світових поставок нафти та СПГ.
Фахівці пояснили, чому постійна втома може бути сигналом прихованого запалення 25 мая 2026
Лікарі пояснили, чому постійна втома може бути сигналом прихованого запалення — і цей симптом часто…
Трамп прокоментував стрілянину біля Білого дому 25 мая 2026
Озброєний чоловік мав "насильницьке минуле та, можливо, одержимість найціннішою спорудою країни", відзначив американський президент.