28 июля 2025

Спеціаліст з систем зв'язку, РЕБ та радіоелектронної розвідки Сергій "Флеш" Бескрестнов розповів, до чого може призвести технологічний розвиток безпілотників. Він зазначає, що діти з країни-терористки РФ не з'являться безпосередньо на фронті.
Юні окупанти будуть з дому "їсти кашу" і дистанційно грати в "гру", вбиваючи когось дроном.
"Тим, хто не розуміє, до чого йдуть технології БПЛА. У молодих відмінна реакція, здатність до навчання і хороша моторика. Це вже реальність. Противник давно показав, як з Москви керує FPV на фронті через інтернет.
Через кілька років всі так будуть літати: досвідчені пілоти, яких треба берегти, будуть керувати дронами віддалено. А буряти будуть ці дрони підвозити до ЛБЗ", - зазначив він.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, у чому різниця між "Геранями" окупантів і Shahed Ірану.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися головні новини.
Translated with DeepL.com (free version)
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Янукович під чужим ім'ям живе в Сочі - ЗМІ 28 июля 2026
Сім'я експрезидента-втікача за роки перебування в РФ придбала значні активи і має мільйони доларів на рахунках.
Samsung готує справжню лавину новинок 28 июля 2026
Samsung готує справжню лавину новинок
Потап і Настя спробували пожартувати про Галкіна на Юрмалі, але зганьбилися 28 июля 2026
Потап і Настя спробували пожартувати про Галкіна на Юрмалі, але зганьбилися. Вираз обличчя Пугачової сказав більше за слова Подружжя було здивоване зверненням Потапа