24 декабря 2022

Попри те, що в Україні не особливо розвинене легкове автовиробництво, в країні є чимало підприємств, які виробляють автобуси та вантажівки. На жаль, частина потужностей цих підприємств постраждала через російські обстріли. Однією із таких компаній стала "Еталон", активи якої постраждали на 50-70% за час активних бойових дій на Чернігівському напрямку.
Загальні втрати від руйнувань оцінюються приблизно в $30 млн., але попри це, директори заводів корпорації провели прес-конференцію і заявили про готовність до подальшої роботи, а також показали перспективні моделі на 2023 рік. Ще у квітні компанія вирішила, що відновлюватиме виробництво своїми силами. Крім розбору завалів, довелося відновлювати водо-, електро- та газопостачання.
Попри жахливі руйнування та колосальний обсяг робіт з відновлення, вже у грудні вдалося відновити роботу підприємств, хоч і частково. Попри те, що ще не скрізь є стіни та дах, на підприємствах вже працює близько 500 осіб. Попри всі пережиті тяготи, корпорація вже має кілька перспективних моделей автобусів:
Нагадаємо, що в додатку Київ Цифрової з'явилася цікава функція відстеження громадського транспорту столиці
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фізик з Албанії розробив флеш-пам'ять у 100 000 разів більш щільну, ніж найкращі сучасні рішення 14 апреля 2026
Незалежний дослідник Ілля Толі (Ilia Toli) опублікував на Zenodo препринт роботи, в якій розповів про створення моделі та прототипу надщільної енергонезалежної пам'яті. Розробка також покликана вирішити проблему вузького місця, яке пам'ять займає в сучасних обчислювальних архітектурах: швидкість процесорів зростає, а пропускна здатність пам'яті відстає. Вчений просуває нову пам'ять самостійно, сподіваючись на інтерес виробників.
Епічний "танець радості" майбутнього міністра охорони здоров'я Угорщини після фіаско Орбана підкорив соцмережі 14 апреля 2026
Епічний "танець радості" майбутнього міністра охорони здоров'я Угорщини після фіаско Орбана підкорив соцмережі. Відео Жолт Гегедуш прокоментував свій танець
Xiaomi представила Redmi R70 5G та R70m 5G перед початком продажів 14 апреля 2026
Xiaomi представила Redmi R70 5G та R70m 5G перед початком продажів