8 ноября 2022
Вчені з бельгійського університету Ватерлоо змогли запрограмувати звичайний дрон на стеження за людьми крізь стіни будинків. У цьому допомогла технологія Wi-Peep, повідомляє ACM Digital Library.
Wi-Peep змушує гаджети відгукуватися на спроби підключення, навіть, якщо вони невдалі. Дрон літає навколо будинку, відправляє сигнали та вимірює час відгуку. Після – визначається розташування предметів з точністю до метра.
"Технологія дозволить зловмисникам планувати пограбування будинків, показуючи, де знаходяться камери спостереження та дорога техніка для крадіжки чи злому. Крім того, вони зможуть стежити за переміщеннями охоронців у банках смартфонами та годинами", - зазначила співавтор дослідження Алі Абеді.
Для створення Wi-Peep інженери взяли звичайний цивільний безпілотник і додали до нього кілька деталей лише за 20 доларів. Розробка довела наявність критичної вразливості у технології Wi-Fi. Тому виробникам слід рандомізувати час відгуку девайсів, поки проблема не вирішиться на глобальному рівні.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що завдяки відеокарті Nvidia можна зламати восьмизначний пароль.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росіяни навмисно атакують цивільних дронами - ООН 27 июня 2025
Націлювання російськими операторами дронів на практиці порушило основні принципи міжнародного гуманітарного права.
Пєсков заснув під час виступу Путіна 27 июня 2025
Хазяїн Кремля виступав на пленарному засіданні Євразійського економічного форуму, який цього року проходить у Мінську.
В Україні запрацювали сезонні обмеження для водіїв: що потрібно знати 27 июня 2025
В Україні запрацювали сезонні обмеження для водіїв: що потрібно знати