Ефективні обігрівачі для дому в холодну пору року

30 сентября 2022

Коли, пізньої осені або зими, на вулиці знижується температура, багато мешканців будинків та квартир намагаються купити обігрівач. З його допомогою можна зігрітися, якщо стаціонарне опалення не забезпечує потрібної температури або воно, взагалі, відсутнє. Обігрівач здатний дати достатньо тепла, а разом із ним і комфорт.

Щоб зимова, холодна, погода не застала зненацька, обігрівачі для дому мають бути придбані заздалегідь. З цією метою достатньо звернутися до інтернет-магазину «Shurik-ua.com», де теплові системи є різних модифікацій, конструкцій та потужності. Вибрати необхідно той варіант, який повністю підійде для площі, яку передбачається нагріти.

Кімнатний обігрівач - види виробів та їх характеристики

Перш, ніж визначитися із покупкою, треба вивчити принцип дії кожної пропонованої моделі.

В інтернет-магазині «Shurik-ua.com» є такі види такого товару, як обігрівач для квартири:

  • електричний;
  • газовий;
  • кварцовий;
  • інфрачервоний;
  • тепловентилятор.

Електричні теплові обігрівачі випускаються для напруги як 220В, і 380В. Вони здатні нагріти приміщення дуже швидко. Сам елемент нагрівання розташований усередині корпусу. Він компактний, надійний та призначений для підігріву повітря у невеликих приміщеннях: у кімнатах, у гаражі, у теплицях. Корпус виготовлений з металу, а всередині є термостат і функція захисту від перегрівання.

Газовий економний обігрівач здатний нагріти більшу площу; він має досить високий ККД, у роботі безпечний і здатний подавати газ та регулювати кількість палива. В обслуговуванні він досить простий, а сфера його застосування широка: ним можна обігріти оранжереї, майстерні, виробничі площі.

Обігрівач для кімнати можна купити і кварцовий. Він має невелику вагу і досить компактний, завдяки чому його можна переносити по всьому будинку.

Інфрачервоний тепловий пристрій подає енергію інфрачервоного спектру та створює комфортний та м'який мікроклімат у кімнаті.

Можна придбати просто тепловентилятор. Він практично безшумний і дає дуже швидкий підігрів навколишнього простору.

Ціна обігрівача не надто висока, тому кожен споживач зможе купити обігрівач недорого в інтернет-магазині Shurik-ua.com. В каталозі представлено великий асортимент товарів, що дозволить вибрати той предмет, який найбільше буде підходити покупцю, враховуючи розмір площі пріміщення, яку потрібно нагріти.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Київщині врятували лебедів, які примерзли до криги 6 декабря 2022

На Київщині врятували лебедів, які примерзли до криги. Фото Подія сталась 5 грудня

У Ватикані запалили вогні на ялинці (відео) 5 декабря 2022

Дерево привезли із центральної області Абруццо. Простоє воно всі різдвяні свята - до 8 січня.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Law&trust 5.0
Law&trust

Отзывов: 1

HQD Cuvie Plus 4.7
HQD Cuvie Plus

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое