У Росії скаржаться на проблеми з дронами для війни

30 сентября 2022

У Росії скаржаться на проблеми з дронами для війни

В Міноборони Росії незадоволені більшістю безпілотників, які виробляють місцеві підприємства. Практично всі моделі не відповідають технічним характеристикам та тактичним вимогам. Про це поскаржився представник відомства Ігор Іщук, повідомляє Фокус.

Крім невиконання поставлених умов, головною проблемою є відсутність передових комплектуючих. Ситуація змушує представників країни-агресора укладати додаткові угоди, спрощувати вимоги та приймати дрони на озброєння "в досвідченому режимі".

Наголошується, що окупантам не вистачає апаратів для радіотехнічної розвідки, дронів-камікадзе (баражуючих боєприпасів), недорогих БПЛА із захистом від електронних перешкод та оповіщеннями про ворожі випромінювання, а також із системою визначення "свій-чужий".

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в Росії через мобілізацію зріс попит на кнопкові телефони.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Xiaomi представила смартфон Poco M8x 5G з батареєю на 7900 мА·год та процесором Snapdragon 4 Gen 5 21 августа 2026

Компанія Poco представила смартфон Poco M8x 5G з AMOLED-екраном частотою 120 Гц, 4-нм чіпом Snapdragon та потужною батареєю.

У Києві судитимуть дядька п'ятьох дітей за сексуальне насильство 21 августа 2026

У Києві судитимуть дядька п'ятьох дітей за сексуальне насильство

Лікар сказав, чого можна добитися, якщо ходити пішки лише 10 хвилин на день 21 августа 2026

Будемо чесними, час на коротку прогулянку можна знайти завжди, тим більше, що це чудово окупається…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікторія 5.0
Вікторія

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше