28 августа 2023
Нашій армії знадобиться 7-8 років для переходу на нові типи озброєння. Водночас цей факт не означатиме повної відмови від систем радянського виробництва, повідомляє УНІАН з посиланням на директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентина Бадрака.
Як приклад Бадрак навів Польщу, яка переживає аналогічний процес.
"Ми бачимо, що Польща почала переозброюватися в середині 90-х, але навіть на рівні 2022-2023 років вона ще мала радянські системи, ті ж самі літаки МіГ-29, які нам передала. Ось часова відстань повного переозброєння, яке ще досі не відбулося", - зазначає фахівець.
Також він вказав на те, що Міноброни має взяти на себе координацію замовлень. Йдеться про озброєння, яке готове або майже готове до серійного виробництва.
"Міноборони має взяти на себе роль координації замовлень на ті озброєння, які вже готові або майже готові до серійних виробництв. Тобто, проекти, які можна реалізувати за рік - півтора. Мінстратегпром, окрім реформи колишнього "Укроборонпрому", має зосередитися на тих проектах, що визначені перспективними і можуть бути реалізовані протягом двох і більше років. Особливо, коли йдеться про створення нових виробництв у рамках військово-технічного співробітництва", - каже Валентин Бадрак.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна почала випробування дрона-камікадзе "Марічка".
← Вернуться на предыдущую страницу
США скасовує захист для понад 300 тисяч венесуельців 3 февраля 2025
Програма T.P.S. була створена для захисту мігрантів, які не можуть повернутися до своїх країн через стихійні лиха чи збройні конфлікти.
У Києві вирішують долю покинутих авто та регламентують роботу транспорту під час тривог 3 февраля 2025
У Києві вирішують долю покинутих авто та регламентують роботу транспорту під час тривог
Помер легендарний "одеський джентльмен" і співзасновник Гуморини Валерій Хаїт 3 февраля 2025
Помер легендарний "одеський джентльмен" і співзасновник Гуморини Валерій Хаїт: чим він ще запам'ятався Йому було 85 років