13 марта 2016
Электрокар Genovation GXE, построенный на базе Chevrolet Corvette Z06, смог разогнаться до 300,6 км/ч.

Впервые электрокар Genovation GXE, построенный на базе Chevrolet Corvette Z06, был показан на выставке Battery Show 2015. Машину оснастили электрическим мотором, развивающим свыше 700 лошадиных сил и 813 Нм крутящего момента.
Заезд проходил на взлетно-посадочной полосе Космического центра Кеннеди на мысе Канаверал, а его результаты в дальнейшем могут сделать спорткар "самым быстрым электрическим транспортным средством, сертифицированным для дорог общего пользования".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Військові кораблі Китаю наблизилися до Тайваню 28 апреля 2026
Уряд Тайваню відкидає претензії Пекіна на свій суверенітет, наголошуючи, що виключно народ острова вирішувати власне майбутнє.
Оливкова олія допомагає організму засвоювати вітаміни 28 апреля 2026
Це було доведено експериментом.
На Київщині викрили чоловіка, який зберігав та збував дитячу порнографію 28 апреля 2026
На Київщині викрили чоловіка, який зберігав та збував дитячу порнографію. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі