Військовий експерт розкритикував російську ракету "Сармат"

2 марта 2024

Ганьбляться: військовий експерт розкритикував російську ракету "Сармат"

Окупанти дуже пишаються міжконтинентальною балістичною ракетою "Сармат". Однак, вона є дуже сирим і недопрацьованим проектом. Ба більше, "Сармат" є небезпечною для своїх творців. Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

2022 року, коли Дмитро Рогозін був гендиректором "Роскосмосу", тоді теж були погрози заходу "Сарматом". Щоправда, по суті, тієї ракети не було.

"Нічого не змінюється в заболотті дикому. Як погрожували всьому цивілізованому світу ядерною зброєю, так і продовжують погрожувати. Але одна справа погрожувати тим, що є, а зовсім інша, тим, що викликає низку недвозначних запитань... "Сармат", - зазначив експерт.

20 квітня того самого року був один єдиний успішний запуск "Сармата" з космодрому в Плесецьку. 16 серпня було підписано контракт на виготовлення і постачання зброї в армію окупантів.

"У даному випадку слід розуміти, що "Сармат" - дуже сира і дуже проблемна ракета. Так, наприклад, перші кидкові випробування МБР "Сармат", що планувалися на 2016 рік, були проведені лише у 2018-му, а поновилися, після тривалої паузи, аж у 2020 році. Ці затримки були викликані великою кількістю проблем технічного і технологічного характеру, що виникали в рамках створення і підготовки ракети до випробувань", - додає аналітик.

Росія не вклалася в терміни забезпечення цими ракетами комплексів "Авангард". До 2027 року на них встановлюватимуть радянську міжконтинентальну балістику УР-100Н УТТХ. Вона не випускається з 1985 року.

"Згідно з планом поставок "Авангардів", у війська з 2019 до 2027 року буде передано в кількості 12 одиниць. Але головне, все ж таки, не технічні та технологічні можливості росіян випускати ракети "Сармат", а те, що за всіма вимогами вони не можуть їх приймати до ладу після кількох років розв'язання проблем і всього одного успішного випробувального пуску", - стверджує Олександр Коваленко.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що інженер-конструктор порівняв Путіна з Брежнєвим. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Девід Бекхем показав унікальні кадри з життя дружини, якій виповнилося 50 років 18 апреля 2024

Сміх крізь сльози. Девід Бекхем показав унікальні кадри з життя дружини, якій виповнилося 50 років, згадав і про Rolls Royce Футболіст спонукав кохану озирнутися назад та пригадати усе, чого вона досягла в житті

Девід Бекхем із синами зворушливо привітав Вікторію з 50-річчям. Відео 18 апреля 2024

17-го квітня британська дизайнерка Вікторія Бекхем святкує 50-річчя. Із нагоди цього її велика й дружня родина заходилася вітати її у соцмережах.

У Києві патрульні врятували 2-річного хлопчика, який ледь тримався за підвіконня, поки матір спала 18 апреля 2024

Ледь тримався за підвіконня, поки матір спала: у Києві патрульні врятували 2-річного хлопчика. Подробиці і фото Наразі дитина тимчасово перебуває під опікою соціальних працівників

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop.com.ua 0.2
Leo-shop.com.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше