4 марта 2014
Премьера Jaguar F-Type состоялась на мотор-шоу в Париже в сентябре прошлого года. Автомобиль успел стать претендентом на многие автомобильные премии в разных странах: международная Car of The Year, немецкий "Золотой руль" и другие.
В рамках номинаций Playboy, кроме "автомобиля года", был назван лучший спортивный автомобиль - им стал Chevrolet Corvette Stingray, лучший седан - Mercedes-Benz CLA, лучший "зеленый" автомобиль - Honda Accord Hybrid и лучший внедорожник - Range Rover Sport.
В прошлом году победителем конкурса стал спорткар Porsche 911. До этого первые места занимали: BMW Z4M Coupe (2007 год), Audi R8 (2008), Porsche Panamera Turbo (2010), Mercedes-Benz SLS AMG (2011): Jaguar XKR-S (2012).
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Інсайдер пояснив, чому Netflix закінчує угоду з принцом Гаррі та Меган Маркл та як це на них вплине 27 июля 2025
Після своєї відмови від виконання королівських обов'язків та переїзду до США у 2020-му році принц Гаррі та його дружина Меган Маркл підписали ексклюзивну угоду зі стримінговою платформою Netflix на 100 мільйонів доларів. Проте компанія вирішила не продовжувати договір з подружжям.
Кремль затягує зустріч лідерів України та РФ - ISW 27 июля 2025
Тактика Росії має на меті не налагодження переговорів, а затягування часу для досягнення стратегічних цілей на фронті.
У Перу автобус впав у гірську ущелину: 15 загиблих 27 июля 2025
Складний рельєф та несприятливі погодні умови часто стають причиною небезпечних ситуацій для водіїв.