29 февраля 2016
В 600 километрах от Киева, в Запорожье рождается знаменитый "ЗАЗовский" глушитель.
Ежедневно на предприятии площадью 6 тысяч квадратных метров работают всего 30 рабочих и столько же инженеров. В среднем за одну смену здесь производят до тысячи глушителей к популярному автомобилю.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві судитимуть чоловіка, який пограбував ветерана ЗСУ на протезі 25 февраля 2026
У Києві судитимуть чоловіка, який пограбував ветерана ЗСУ на протезі. Подробиці та фото Обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі
Удар по хімзаводу: в Росії зростає кількість жертв 25 февраля 2026
Пожежу на хімзаводі Дорогобуж ліквідовано, проводиться проливка "невеликих вогнищ тління", заявляє місцева влада.
Лінь британських вчених обернулася відкриттям найкращих у світі натрій-іонних акумуляторів 25 февраля 2026
Дослідники з Університету Суррея (Англія) здійснили несподіване відкриття в галузі натрій-іонних акумуляторів. Традиційно при виробництві катода на основі натрій-ванадієвого гідрату (NVOH) матеріал зневоднювали шляхом нагрівання, вважаючи, що присутність води погіршує характеристики. Однак вчені вирішили залишити воду всередині матеріалу — і це призвело до майже двократного збільшення ємності зберігання енергії в порівнянні з зневодненою версією.