Хакери змогли зламати найбезпечніший месенджер - Signal

18 августа 2022

Хакери змогли зламати найбезпечніший месенджер - Signal

Хакери провели успішну кібератаку на комунікаційну компанію Twilio, яка надає послугу смс-перевірки месенджера Signal. Після чого стався злам акаунтів майже 10 тисяч користувачів програми. Про це повідомляє support.signal.org.

За інформацією розробників, робота зловмисників не призвела до катастрофічних наслідків. Вони змогли лише зареєструвати нові пристрої на номери телефонів існуючих користувачів. Доступу до історії листування, інформації профілю та контактів у них немає.

"Історія повідомлень зберігається тільки на вашому пристрої, і Signal не зберігає її копію. Ваші списки контактів, інформацію профілю, інформацію про те, кого ви заблокували, і багато іншого можна відновити тільки за допомогою PIN-коду Signal, який не був (і не міг бути) доступний у рамках цього інциденту. Однак у випадку, якщо зловмисник зміг перереєструвати аккаунт, він міг відправляти та отримувати повідомлення Signal з цього номера телефону", - пояснила техпідтримка компанії.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Telegram оштрафований на 4 млн рублів через дані про вбитих і полонених окупантів.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Не те, що я хотіла": Марічка Падалко у спортлуці показала результат піврічних тренувань. Фото 7 июня 2025

49-річна телеведуча Марічка Падалко поділилася з підписниками своїми досягненнями після 6 місяців занять у тренажерному залі. 

В Україні стрімко зросла кількість ДТП за участю самокатів 7 июня 2025

В Україні стрімко зросла кількість ДТП за участю самокатів

Суд «заблокував» кнопку «Видалити» в ChatGPT 7 июня 2025

Суд «заблокував» кнопку «Видалити» в ChatGPT

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Киев 4.0
Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше