11 января 2024

Аналітик та інсайдер Мін-Чі Куо отримав інформацію про те, що iPhone 17 матиме поліпшену фронтальну камеру на 24 Мп. Цей датчик забезпечить більшу деталізацію і чіткість зображень, повідомляє macrumors.
Тобто, завдяки більшій роздільній здатності фото зможуть зберігати якість навіть при обрізанні або збільшенні. Користувачам нададуть більше гнучкості при постобробці. Ще очікується поява нової оптики з 6 елементів. З нею буде зручно коригувати аберації та спотворення, а також відтінки за нестачі освітлення.
iPhone 17 Pro має стати першим смартфоном з технологією FaceID під екранною панеллю. Також, за чутками, це буде остання прошка з вирізом у дисплеї. У телефоні 18 покоління має з'явитися перша підекранна камера.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в iPhone 16 Pro буде "смішна" батарея.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сумська розказала, як Борисюк забороняє їй вечеряти 5 декабря 2025
Акторка Ольга Сумська, яка нещодавно - через витівку Тараса Цимбалюка - розсекретила свою вагу, зізналася, що її чоловік Віталій Борисюк хотів би бачити її худішою.
У Чечні через удар дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибух - ЗМІ 5 декабря 2025
Вибух зруйнував фасад декількох поверхів будівлі. За даними Astra, у будівлі розташовані Рада безпеки Чечні, Рахункова палата та виборчком.
69-річна зірка "Сексу та міста" Кетролл вийшла заміж вчетверте 5 декабря 2025
Кім Кетролл була заміжня за сценаристом Ларрі Девісом, потім за дизайнером Андре Дж. Лісоном і аудіоінженером Марком Лівінсоном. Її третій шлюб розпався в 2004-му році