20 сентября 2013
Активність спецслужб в інтернеті знищує довіру людей.
Засновник популярної соціальної мережі "Фейсбук" Марк Цукерберг вважає, що уряд США занадто захопився збиранням даних про громадян в інтернеті. Це, на його переконання, породжує недовіру людей до сучасних комунікацій. Як наслідок, гальмує розвиток інноваційних проектів в інтернеті.
Раніше кілька провідних інтернет-компаній США закликали уряд оприлюднити дані про те, яку інформацію і в яких обсягах збирають у всесвітній мережі американські спецслужби.
Марк Цукерберг, засновник мережі "Фейсбук":
- Особисто я можу сказати, що прозоріше діятиме уряд, що більше він пояснюватиме свої дії щодо збирання особистих даних, то впевненіше почуватимуться користувачі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Зять Орбана підзаробив на поразці свого тестя на виборах - ЗМІ 24 апреля 2026
Компанія Equilor Asset Management, що належить Іштвану Тіборцу, зробила ставку на перемогу опонента Орбана Петера Мадяра.
Скільки кисломолочних продуктів треба вживати для зміцнення імунітету 24 апреля 2026
Якщо вживати кисломолочні продукти двічі на день, то можна покращити власний імунітет.
Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії 24 апреля 2026
Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії