21 ноября 2019
Стали известны лауреаты премии Women’s World Car of the Year 2019 года. На автошоу в Дубае были выбраны победители в разных категориях, сообщает Автоцентр.

Автомобили выбирали автомобилистки из 30 стран мира. Автомобилем года выбрали Mazda 3 нового поколения. Модель С-класса опередила более дорогие Audi E-Tron, Tesla Model 3 и BMW 3 Series.
В категории городских автомобилей победителем стал новый Kia XCeed. Лучшим женским кроссовером объявлен Range Rover Evoque. Лауреат в премиум-классе - BMW 8 Series, а в сегменте спорткаров - Porsche 911.

Ранее сообщалось, что первый электрический кроссовер Ford рассекретили полностью.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чому з машини йде білий дим і що робити водієві 9 марта 2026
Чому з машини йде білий дим і що робити водієві
Оперативна пам'ять продовжить дорожчати, а дефіцит може затягнутися до 2028 року 9 марта 2026
Тайваньський виробник мікросхем пам'яті Nanya Technology, який є четвертим найбільшим у світі виробником мікросхем DRAM, не надто оптимістично оцінює ситуацію на ринку оперативної пам'яті з точки зору покупців. За словами керівництва компанії, в поточному кварталі ціни будуть зростати щомісяця, в наступному помітно підскочать, а з дефіцитом чіпів вдасться покінчити не раніше другої половини 2028 року.
Макрон зв'язався із президентом Ірану 9 марта 2026
Лідер Франції підкреслив важливість запобігання ескалації ситуації та збереження миру через конструктивний діалог.