Модна індустрія почала працювати з несправжніми людьми

3 февраля 2023

Модна індустрія почала працювати з несправжніми людьми

Німецька компанія ColorDigital почала створення цифрових людей за допомогою штучного інтелекту. Вони будуть моделями в модній індустрії. Про це повідомляє The Sun.

Моделі завдяки фотореалістичній якості виглядають як справжні люди. Творці вважають, що їхня розробка позитивно вплине на галузь і допоможе бізнесам в економії. Тобто, вони зможуть відмовитися від послуг справжніх манекенниць. До того ж, у ColorDigital можуть пристосувати своїх аватарів під будь-яку кампанію.

Розробники використовують тривимірні графічні редактори, на кшталт DMIx 3D-Studio. Процес створення автоматизований для задоволення потреб електронної комерції.

Наприклад, у Токіо є віртуальна модель Імма. Вона не тільки співпрацює з модними брендами, а й веде свою сторінку в Instagram. Акаунт має 400+ тис підписників.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Cмесь Swipe (Свайп): отличный выбор для настоящих ценителей 30 марта 2023

Для любителей кальяна, качественный табак - это не менее важный аспект, чем сам кальян. В этой статье мы расскажем вам о кальянной смеси Swipe (Свайп) - ее особенностях, составе и преимуществах

Білл Гейтс заявив, що боїться штучного інтелекту 29 марта 2023

Засновник і колишній керівник Microsoft Білл Гейтс вважає, що штучний інтелект може суттєво допомогти людству. Але водночас, від нього є потенційна шкода. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Зрадниця Maruv похвалилася шикарним відпочинком, розгнівавши фанів 29 марта 2023

Подорожує світом і готується до релізів: зрадниця Maruv похвалилася шикарним відпочинком, розгнівавши фанів Вокалістка продемонструвала пам'ятки Стамбула

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое