26 апреля 2024
Американська компанія Throwflame представила першого у світі робо-пса Thermonator з вогнеметом, який працює на бензині або напалмі. Він має акумуляторну батарею, розраховану на 1 годину роботи.
Дальність стрільби вогнеметом йде до 10 м. Передбачено підключення до Wi-Fi і Bluetooth для дистанційного керування за допомогою смартфона. Розробники поставили датчик LIDAR для картографування та обходу перешкод. Є лазерний приціл, навігація за бортовою камерою.
Загалом, робот може стати корисним для видалення снігу та льоду. А ще для «розваг і спецефектів». Щоправда, Thermonator не застрахований від підпалювання речей і людей.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що робот Софія назвала Путіна військовим злочинцем.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кім Чен Ин анонсував нову ядерну політику КНДР 14 сентября 2025
Північнокорейський диктатор наголосив, що 9-й з’їзд партії висуне політику одночасного посилення ядерних і звичайних сил у сфері національної оборони.
Кеті Холмс у палкому червоному засвітилася на Тижні моди у Нью-Йорку 14 сентября 2025
46-річна американська акторка Кеті Холмс відвідала модний показ беренду fforme на Тижні моди у Нью-Йорку.
Політичне насильство в США сягнуло рекордного рівня - ЗМІ 14 сентября 2025
Одним із факторів цього явища є "посилення політичної поляризації" в країні, заявляють аналітики.