1 марта 2018
Кроме загадочной новинки британская компания презентует еще несколько своих моделей.
Компания Bentley анонсировала премьеру новой модели своего авто. Дебют состоится в начале марта на автосалоне в Женеве. Новинку на моторшоу представит новый исполнительный директор и председатель совета директоров британского автопроизводителя Энди Холлмарк, занявший эти должности 1 февраля.
Никакой информации о модели в Bentley пока не предоставили. В Женеве также состоится первый публичный показ внедорожника Bentayga с двигателем V8 и первый европейский показ купе Continental GT нового поколения.

Вместе с этим, на стенде британской марки будет стоять седан Flying Spur от ателье Mulliner. Эта машина получила особую отделку интерьера анилиновой кожей и шпоном "с уникальной пористой структурой".

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Адміністрація Трампа вела таємні перемови з канадськими сепаратистами - ЗМІ 29 января 2026
Представники Білого дому зустрічалися з лідерами Проекту процвітання Альберти - прихильниками відокремлення цієї провінції.
Японська ракета втратила супутник під час виходу на орбіту — він просто звалився з неї 29 января 2026
22 грудня 2025 року з космодрому Танегасіма в восьмий раз стартувала нова японська ракета H3, несучи на борту 5-тонний навігаційний супутник Michibiki-5 («Мічибікі-5»). Політ проходив штатно до моменту відділення головного обтікача приблизно через 4 хвилини після старту. Саме тоді бортові камери зафіксували потік уламків навколо супутника, а він сам почав сильно розгойдуватися і кренитися. Незабаром супутник зірвався з ракети, а та, полетівши налегке, продовжила свій шлях.
Google заплатить 135 мільйонів доларів за таємний збір даних користувачів Android і більше не буде «шпигунити» без дозволу 29 января 2026
Компанія Google готова виплатити 135 мільйонів доларів, щоб урегулювати колективний позов користувачів смартфонів Android. Позивачі звинуватили компанію в тому, що вона програмує операційну систему Android для збору їхніх стільникових даних без дозволу. Попередня угода з цього питання була досягнута з материнською компанією Alphabet у вівторок у федеральному суді штату Каліфорнія і потребує затвердження суддею, повідомляє Reuters.