На вулицях Києва серед зими помітили кабріолет BMW - фото

6 декабря 2022

На вулицях Києва серед зими помітили кабріолет BMW - фото

Навіть у перші місяці зими цього року в Україні досить холодно. Ще з кінця листопада на вулицях трималася мінусова температура, а з настанням грудня температура почала падати. У таку погоду хочеться їхати в автомобілі з підігрівами керма та сидінь, а також теплою пічкою, яка дме на максимум, але не всім...

У морозні зимові дні на вулицях українських міст можна побачити справжню дивину — кабріолет! Так, автомобіль без даху помітили в центрі Києва з одним водієм і без пасажирів. У центрі уваги перехожих опинилася BMW 6 серії у кузові кабріолет. Звідки й куди прямував автомобіль зі складеним дахом невідомо.

Попри те, що водій вирішив проїхатися морозним Києвом без даху над головою, він явно зробив це не через велику любов до відкритого повітря і морозу, оскільки у автомобіля закриті всі бічні стекла, а сам водій їде в шапці, щоб йому було не так холодно. З огляду на ці обставини можна припустити, що автомобіль зламався.

Нагадаємо, що кілька місяців тому на дорогах Києва вдалося зняти ще один незвичайний кабріолет, на базі Daewoo Lanos.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Некоторые опасные для Земли астероиды может быть нелегко уничтожить из-за их мягкой структуры 26 января 2023

Астероид Итокава, считающийся потенциально опасным для Земли, и подобные ему объекты может быть трудно уничтожить, выяснили Австралийские учёные из Университета Кёртина. Рыхлая структура таких тел способна в значительной мере поглотить энергию взрыва или удара, поэтому предпочтительнее будет попытаться изменить их траекторию.

Названо 3 швидкі та ефективні засоби від нестерпного зимового кашлю 26 января 2023

Позбутися кашлю може бути простіше, ніж ви гадаєте.

Раміна в Бахмуті вперше потрапила під артилерійський обстріл 25 января 2023

Раміна в Бахмуті вперше потрапила під артилерійський обстріл. Відео Незважаючи на жахливі обставини, журналістка трималася досить сміливо

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

FitCurves 5.0
FitCurves

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое