Індійці переплюнули всіх і випустили найдешевший в світі смартфон

4 октября 2014

Індійська компанія Jivi почала продажі смартфона JSP 20, найдешевшого у світі апарату на платформі Android - його вартість становить 2000 індійських рупій ($ 32,5).

За ці гроші користувач отримає смартфон, оснащений 3,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 480 на 320 точок і однією камерою з роздільною здатністю 2 мегапікселя.

Апарат працює на базі 1-гігагерцового процесора, має 128 мегабайт оперативної пам'яті і 256-мегабайтний внутрішній накопичувач для користувача даних. Пристрій підтримує роботу з двома сім-картами, тільки в діапазоні GSM.

Найдешевший у світі смартфон працює під управлінням досить старої операційної системи Android 2.3.5. На нього вже встановлені додатки Facebook та WhatsApp.

Раніше спеціально для створення недорогих пристроїв Google випустила операційну систему Android One, але перший смартфон на ній коштував $ 105 - виробники JSP 20 вирішили опустити планку ще нижче.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Європа на порозі електромобільної революції: коли чекати змін 9 сентября 2025

Європа на порозі електромобільної революції: коли чекати змін

Француз принизив пропагандистку Собчак, яка розмовляла російською в Парижі 9 сентября 2025

"Хай живе Україна!" Француз принизив пропагандистку Собчак, яка розмовляла російською в Парижі Собчак відповіла різко і заявила, що не дозволить провокувати себе

Франція і ФРН домагаються санкцій ЄС проти Лукойлу 9 сентября 2025

Франко-німецький документ рекомендує звернути увагу на фінансові схеми, які Росія використовує для обходу санкцій.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Napas 420 5.0
Napas 420

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше