4 декабря 2023

Вперше стало відомо, що окупанти почали використовувати Shahed-136 з термобаричною бойовою частиною. У зв'язку з цим, є значно більша загроза від дронів-камікадзе, повідомляє Defense Express.
Головна небезпека криється не в території ураження, а в неможливості сховатися від вибуху в цій зоні.
"Під час детонації термобаричного боєприпасу утворюється ударна хвиля, по якій починають рухатися елементи термобаричної суміші. Ця суміш взаємодіє з повітрям і сама з собою і утворюється "хмара" з температурою 2400-2600 градусів, яка "живе" близько однієї секунди. Ця "хмара", на відміну від ударної хвилі від фугасного боєприпасу, "розтікаючись" заповнює весь об'єм. Тобто від неї неможливо сховатися за рогом", - кажуть аналітики.
Крім високої температури в зоні ураження критичним фактором є потужна ударна хвиля. Через неї можна отримати травму легенів і слухового апарату.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що окупанти поставили в Shahed-136 українські сім-картки та модеми.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Тайвань зреагував на заяви Трампа 19 мая 2026
Пряма розмова між чинним президентом США та лідером Тайваню не відбувалася з 1979 року, коли Вашингтон переніс дипломатичне визнання з Тайбея на Пекін.
Президент Угорщини відкинув вимогу Мадяра про відставку 18 мая 2026
Шуйок, коментуючи заклик прем'єра, заявив, що має намір виконати свій мандат у межах чинної конституції.
Вилучено наркотики на 8 млн грн: у Києві поліцейські викрили "бізнес" із продажу кокаїну 18 мая 2026
Вилучено наркотики на 8 млн грн: у Києві поліцейські викрили "бізнес" із продажу кокаїну. Подробиці та фото Максимальне покарання підозрюваним передбачає до 12 років ув’язнення