9 августа 2024
Хоча кросовери зазвичай вважаються більш надійними і витривалими, ніж звичайні легкові автомобілі, деякі моделі не виправдовують ці очікування. Німецький журнал AUTO BILD провів тест на витривалість, розбираючи автомобілі після 100 000 км пробігу, щоб виявити приховані дефекти та проблеми в експлуатації. Ось п’ять кросоверів, які показали найгірші результати у цьому тесті.
Про це повідомляє видання UaMotors.
Міні-кросовер Citroen C4 Cactus, який з’явився на ринку у 2014 році, не відзначився надійністю. Незважаючи на стильний дизайн та доступну ціну, модель виявила серйозні проблеми. Після пробігу 33 289 км у C4 Cactus зламалася коробка передач. Після 100 000 км фахівці виявили 34 дефекти, а загальна оцінка моделі склала 4+.
Компактний кросовер Audi Q3 2.0 TDI quattro, тестування якого розпочалося у 2013 році, також не показав високої надійності. У моделі виявили проблеми з коробкою передач, вихлопною системою і оптикою. Після 100 000 км пробігу виявили 42 дефекти, а загальна оцінка моделі склала 4-.
Перше покоління Subaru XV, представлене у 2011 році, виявилося дуже ненадійним. Серед проблем – швидке зношення зчеплення, корозія частин шасі, дефекти сидіння водія і шум від незакріплених панелей. Після 100 000 км пробігу автомобіль виглядає так, ніби проїхав удвічі більше. Subaru XV 2.0D Exclusive отримав 44 дефекти і загальну оцінку 4-.
Раніше ми повідомляли про топ-5 дизельних кросоверів з найдешевшим обслуговуванням.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Батько трьох дітей раптово помер після того, як "випив забагато води" 21 марта 2025
Чоловік помер внаслідок водної інтоксикації.
У Швеції гелікоптер потрапив під лавину, шукають двох людей 21 марта 2025
Поліція розпочала рятувальну операцію з пошуку двох людей, які зникли безвісти у зв'язку зі сходженням лавини.
Лига Европы УЕФА: начался плей-офф 21 марта 2025
Europa League 2024/25 вступила в самую интересную стадию. Позади основной этап, на котором столь бесславно выступило киевское «Динамо»