Новий Audi TT стане електрокаром

24 июля 2025

Новий Audi TT стане електрокаром: що відомо про спадкоємця

Цієї осені німецький автогігант Audi представить концепт, що покликаний повернути бренду колишню славу — повністю електричне купе, яке вже в Інгольштадті називають «TT-Moment 2.0». Ця назва — своєрідний реверанс у бік культового першого покоління TT, яке свого часу стало символом інновацій і стилю Audi.

Новинка займе почесне місце між моделями TT і R8, поєднуючи спортивний характер із сучасними технологіями. В основі лежить платформа Porsche 718, а батареї розташовані ближче до задньої частини автомобіля для покращення керованості та зниження центру ваги. Прем’єра серійної версії запланована на 2027 рік.

Керівництво Audi відверто визнає, що компанія втратила динаміку розвитку, поступаючись конкурентам із BMW та Mercedes за обсягами продажів. Щоб виправити ситуацію, у концерні змінили підхід до управління: більше відповідальності тепер лежить на продуктових командах, а бюрократію вирішили зменшити.

Інженер з багаторічним досвідом Томас Кеплер впевнений, що саме електричний спорткар може стати тим «магнітом», що поверне увагу автолюбителів до бренду Audi. «Нові моделі мають викликати сильні емоції, інакше ми ризикуємо втратити позиції», — зазначає він.

У Audi ставлять амбітну мету — досягти щорічних продажів на рівні двох мільйонів автомобілів і одночасно підвищити маржинальність продукції. Такий «рестарт із елементами ризику» розглядають як необхідний крок для збереження конкурентоспроможності на ринку. Схоже, що у Audi більше немає іншого шляху, окрім як сміливо рухатися вперед.

Раніше ми повідомляли, що у Голлівуді запрацювало унікальне кафе Tesla для любителів електромобілів.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Критичні дні": старт навчань в Білорусі 13 сентября 2025

Росія та Білорусь розпочали навчання Захід-2025, що викликало занепокоєння в НАТО після атаки безпілотників на Польщу.

Японія ввела нові санкції та знизила "стелю" на російську нафту 12 сентября 2025

Японія вирішила знизити граничну ціну на російську сиру нафту до 47,6 долара за барель з попередніх 60 доларів.

Вийшов з в’язниці й одразу побив та пограбував 79-річну жінку: у Києві суд виніс вирок рецидивісту 12 сентября 2025

Вийшов з в’язниці й одразу побив та пограбував 79-річну жінку: у Києві суд виніс вирок рецидивісту. Фото Злочинець має провести за гратами 8 років та 6 місяців, а також буде конфісковано його майно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Авіатор 5.0
Авіатор

Отзывов: 2

Аритейл  
Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше