27 декабря 2014
Новый флагманский седан Caddilac под названием CT6 получит алюминиевый кузов, сообщает "World Car Fans". Габаритные размеры автомобиля будут больше чем у CTS, однако вес машин будет примерно одинаковым. По словам главного инженера марки Тревиса Хестера, CT6 "будет самым легким и маневренным автомобилем в классе больших роскошных седанов".

Автомобиль будет построен на совершенно новой заднеприводной платформе, которая носит название Omega. По неофициальной информации, базовым мотором станет 3,6-литровый турбированный V6 мощностью около 420 лошадиных сил.
Также ожидается появление совершенно нового двигателя V8. Остальные технические подробности седана пока неизвестны.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп оцінив перспективи мирної угоди між Україною і РФ 27 декабря 2025
Обидві сторони нібито зацікавлені в досягненні домовленостей, однак по-різному, заявив глава США.
Дружина Остапчука заявила, що його колишня не дає дозвіл на продаж будинку та знущається з них 27 декабря 2025
Скандал між шоуменом Володимиром Остапчуком і його колишньою дружиною Христиною Горняк через будинок, куплений у шлюбі, розгорівся з новою силою. Після того, як у квітні вони змогли домовитися, що продадуть будинок і розділять кошти 50 на 50, Остапчук намагався знайти покупця. Але це виявилося доволі важко, особливо за ціну, яку хоча Христина.
Мішель Обама у декольтованій сукні з мережива притулилася до чоловіка на різдвяному фото 27 декабря 2025
44-й президент США Барак Обама та його дружина, колишня перша леді й адвокатка Мішель Обама звернулися до своїх шанувальників з нагоди Різдва.