13 августа 2022

На тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей почали видавати російські номерні знаки з кодом області "184". Але такі номери видають лише тим, хто прийняв громадянство РФ. Тим, хто залишається громадянином України, пропонують замінити українські номери на тимчасові з гербом Херсонської області.
“У Херсоні почали надавати послуги з реєстрації транспорту та зміни посвідчення водія, автомобілісти можуть отримати документи та номери російського зразка. Державні послуги в першу чергу надаватимуть громадянам РФ, які вже отримали паспорти... Громадянам РФ будуть видавати номери російського зразка з кодом регіону 184” – повідомляє Інтерфакс.ру.
При більш уважному розгляді можна помітити, що "особливі" номери – це номери українського формату з наклеєною зверху червоно-жовтою стрічкою з гербом та написом КНЕ. Перереєстрація на російські номери відбувається без обов'язкового техогляду, а для заміни посвідчення водія потрібно надати паспорт громадянина РФ або довідку про навчання в автошколі.
Нагадаємо, що раніше ми розповідали про те, що в Маріуполі вже почала працювати російська поліція і дорожня патрульна служба.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Довіра Європи до США сягнула історичного мінімуму - опитування 10 июня 2026
Лише 11% респондентів назвали США союзником. Шість місяців тому таких було 16%; у листопаді 2024 року - 22%.
Індія засумнівалася в безпеці Starlink і призупинила його запуск у країні 10 июня 2026
Супутникова мережа зв'язку Starlink має таке покриття та швидкість передачі інформації, що мало хто з тих, хто має доступ до неї в умовах військових конфліктів, може втриматися від спокуси використання цього сервісу поза межами мирних умов. Індія в цьому сенсі висловила занепокоєння щодо застосування технологій Starlink для ударів США по Ірану та призупинила погодження запуску сервісу на своїй території.
США вдарили по системах ППО Ірану в районі Ормузької протоки - ЗМІ 10 июня 2026
Війська США завдали удару по декількох іранських системах протиповітряної оборони та радіолокаційних системах.