Прив'язка номера телефону до месенджерів і соцмереж виявилася небезпечною

7 декабря 2022

Прив'язка номера телефону до месенджерів і соцмереж виявилася небезпечною

Для того, щоб месенджер або акаунт у соціальній мережі не були зламані, скрізь має бути ввімкнена двофакторна аутентифікація. Тільки якщо двофакторна автентифікація вимагає номер телефону - це ненадійно, повідомляє mc.today.

За словами кіберексперта і засновника проєкту HackYourMom Микити Книша, месенджери з двофакторною автентифікацією є безпечнішими, ніж програми, які її не мають.

"Тут ми переходимо до того, що виходить, що і Signal небезпечний. Я скажу, що в цьому плані так. Умовно кажучи. Якщо у вас на Signal не встановлено PIN-код", - зазначив Книш.

Небезпека прив'язки номера полягає в тому, що зловмисники здатні створити дублікат сім-карти. Якщо на Signal встановити пін-код і заборонити перевипускати номер, то ситуація докорінно змінюється на краще.

"У корені питання "який месенджер безпечний" лежить тільки два базиси, які я виділив: перше - месенджер не повинен використовувати двофакторку за допомогою номера телефону; друге - месенджер повинен використовувати асиметричні технології шифрування. Так зване E2E-шифрування. І Signal задовольняє ці вимоги. WhatsApp не задовольняє, бо можеш смс прийняти, Telegram частково задовольняє, якщо він правильно налаштований. Навіть Google Meet може бути безпечним месенджером для комунікацій військових, якщо вони використовують двофакторку, резервні коди (для відновлення облікового запису) роздруковано і якщо в них розв'язані номери телефонів", - зазначив фахівець.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що секретні чати вважаються найбезпечнішим місцем у месенджерах.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як придбати будинок своєї мрії? 30 января 2023

Багато жителів мегаполісу з часом втомлюються від загазованості, постійних корок, багатолюддя та суєти, прагнучи змінити місце проживання

MetaTrader 4 - ваш надежный помощник на Forex 26 января 2023

Многие офисные работники тяготятся необходимостью ежедневно присутствовать на своем рабочем месте «от» и «до» и мечтают получить свободный, но при этом надежный источник дохода

Некоторые опасные для Земли астероиды может быть нелегко уничтожить из-за их мягкой структуры 26 января 2023

Астероид Итокава, считающийся потенциально опасным для Земли, и подобные ему объекты может быть трудно уничтожить, выяснили Австралийские учёные из Университета Кёртина. Рыхлая структура таких тел способна в значительной мере поглотить энергию взрыва или удара, поэтому предпочтительнее будет попытаться изменить их траекторию.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Funattic Скалодром 4.5
Funattic Скалодром

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое