22 октября 2013
Сегодня, 21 октября, крупнейшая в мире социальная сеть - Facebook - перестала публиковать новые записи пользователей.
Как сообщает Mashable, проблема наблюдается у пользователей по всему миру: при попытке опубликовать запись выводится сообщение "Возникла проблема при обновлении вашего статуса. Пожалуйста, попробуйте еще раз через несколько минут".
Кроме того, пользователи потеряли возможность ставить "лайки" и комментировать уже опубликованные записи. При этом сбой затронул не все функции Facebook - в частности, обмен сообщениями работает в обычном режиме.
podrobnosti.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лише чверть американців підтримують атаку на Іран 2 марта 2026
Майже половина жителів США не підтримують удари по Ірану. Навіть республканці, які переважно прихильно поставилися до воєнної операції, заявляють, що змінять думку, якщо вона призведе до втрат серед американських військових.
У Новоросійську після атаки БПЛА палає порт 2 марта 2026
В районі нафтового терміналу Шесхаріс зафіксовані влучання і пожежа. Також у соцмережах пишуть про влучання ракети російського ППО у житловий будинок.
Датчики тиску в шинах розкривають переміщення автовласників, і цим легко користуватися для стеження 2 марта 2026
Прагнення автопроизводників функціонально розвивати бортові системи транспортних засобів призвело до появи бездротових протоколів передачі інформації, вразливостями яких користуються хакери. Нещодавнє дослідження показало, що отримати дані про переміщення автомобіля зловмисники можуть через датчики тиску в шинах (TPMS).