Росія залишилась без космічної оборони

12 февраля 2015

Перший супутник російської Єдиної космічної системи "Тундра" не готовий до запуску.

При цьому супутники системи виявлення стартів балістичних ракет "Око-1", що є частиною системи попередження про ракетний напад, вийшли з ладу, відпрацювавши понад очікуваного терміну експлуатації п'ять-сім років.

Таким чином, після зняття з бойового чергування апаратів системи "Око-1" і до запуску "Тундри" у складі космічного ешелону системи попередження про ракетний напад не буде жодного супутника.

Джерела видання в Міноборони запевняють, що відсутність супутників поки не позначиться на працездатності всієї системи попередження про ракетний напад. Це підтверджує і генеральний конструктор СПРН Сергій Боєв

"Всі ракетонебезпечні напрямки на сьогоднішній день надійно контролюються наземним сегментом СПРН. Втрата космічного ешелону компенсується замиканням і посиленням наземного сегмента", -заявив Боєв.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Осадча з хвилястим волоссям і білим котом згадала модельне минуле на тлі моря. Фото 19 сентября 2025

42-річна телеведуча Катерина Осадча поповнила свій Instagram атмосферними знімками і поділилася особливими спогадами.

Кайлі Дженнер в рожевому латексі попозувала для спокусливих фото 19 сентября 2025

Косметична магнатка-мільярдерка Кайлі Дженнер похвалилася новими речами свого модного бренду.

Трамп обіцяв захист майже на 100% від усіх ракет: США завершили план ПРО "Золотий Купол" 19 сентября 2025

Трамп обіцяв захист майже на 100% від усіх ракет: США завершили план ПРО "Золотий Купол"

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Book of Ra 5.0
Book of Ra

Отзывов: 1

Спорт лайф 0.4
Спорт лайф

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше