"Розумна" пов'язка від Xiaomi дозволяє керувати технікою силою думки

6 августа 2022

"Розумна" пов'язка від Xiaomi дозволяє керувати технікою силою думки

Китайська компанія Xiaomi показала розумну пов'язку MiGu, яка дозволяє керувати пристроями розумного будинку силою думки. У ній три датчики, які вміють зчитувати мозкову активність користувача. Про це повідомляє Gizmochina.

Штучний інтелект складає електроенцефалограму. Потім йде розшифровка сигналів та перетворення їх у команди для гаджетів. Люди можуть виробляти різні форми ЕЕГ, машинне навчання їх розпізнає при носінні MiGu.

Пов'язку навіть думають оснастити датчиком втоми та використовувати при водінні. Головна ідея – запобігання ДТП.

На MiGu звернули увагу під час третього онлайн-форуму для розробників, де фахівці представляли Xiaomi свої ідеї.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що у Великій Британії вийшов незвичайний мобільний телефон Pro1-X. У нього є висувна фізична клавіатура з 64 клавіш з підсвічуванням і можливість підтримувати три операційні системи: Android, Ubuntu Touch або LineageOS.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Apple может занять 60 % рынка премиальных смартфонов за счёт высокого спроса на iPhone 14 Pro 25 сентября 2022

В этом году доля Apple на рынке смартфонов высокого класса стоимостью более $500 составила 55 %, а в пики продаж и вовсе увеличивалась до 60 %, сообщает DigiTimes. Ожидается, что компания может закрепиться на этих позициях, если высокий спрос на модели нового семейства iPhone 14 сохранится до конца года.

У Києві жінці з ураженими різними пухлинами нирками врятували орган завдяки унікальній операції (відео) 25 сентября 2022

Пухлини у нирках Тетяни були різного походження, і полтавські медики допомогти жінці не змогли.

До конца года вероятен анонс новых MacBook Pro 25 сентября 2022

В IV квартале Apple собирается выпустить новые модели MacBook, сообщил тайваньский ресурс DigiTimes — на прошлой неделе он также передавал, что подрядчики Apple готовятся к поставкам неких новых продуктов. Информация о грядущем осеннем анонсе MacBook Pro начала появляться из разных источников ещё летом.

 

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое