Укрзалізниця запустила новий спосіб оплати квитків

6 августа 2022

Укрзалізниця запустила новий спосіб оплати квитків

Укрзалізниця через свій чат-бот у Apple Messages відкрила можливість оплачувати квитки за допомогою Apple Pay. Після посадковий документ можна додати до гаманця Apple Passkit. Про це сказано на офіційному сайті компанії.

"Для запуску Apple Messages достатньо натиснути іконку "Повідомлення" на сайті Укрзалізниці. Миттєво відкриється діалогове вікно для покупки квитків через Apple Pay або спілкування з оператором служби підтримки. Apple Messages доступний для користувачів та бізнесів по всьому світу на 1,65 млрд пристроїв Apple і інтегрований із додатком "Повідомлення", а також нативними функціями та сервісами iOS", - кажуть в УЗ.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Укрзалізниця створила окремий сайт для пошуку пасажирських поїздів, які їдуть з України за кордон і назад. Попит на подібні маршрути продовжує зростати.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

LOBODA зібрала аншлаг на концерті у Вільнюсі 7 декабря 2022

"Співаю від болю та від розпачу": LOBODA зібрала аншлаг на концерті у Вільнюсі Напередодні концерту артистка провела пресконференцію для литовських медіа, на якій прокоментувала ситуацію з МВС Литви

НБУ випустив монету на честь міст Київщини 7 декабря 2022

НБУ випустив монету на честь міст Київщини

Випущено скло для смартфонів, якому не страшний бетон 6 декабря 2022

Corning представила друге покоління свого захисного скла для різних гаджетів з лінійки Gorilla Glass Victus. Воно перевершує конкуруюче скло, оскільки воно шкоджується при падінні з висоти 0,5 метра і менше.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Сакумс - Sakums  
Сакумс - Sakums

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое