24 августа 2024

До кінця 2024 року в Україні планується ряд важливих нововведень для водіїв, про які повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий.
Про це повідомляє Today.ua.
По-перше, буде впроваджено понад 2000 нових тестових питань для теоретичного іспиту на отримання водійських прав, а також оновлено базу питань для фахівців. Це допоможе точніше оцінювати знання кандидатів.
По-друге, спростять процедуру продажу вживаних автомобілів через сертифікованих автодилерів за програмою Trade-In, запровадивши обов’язкове середньоринкове оцінювання вартості автомобілів.
По-третє, з’явиться можливість подавати онлайн-заявки на відновлення втраченого техпаспорта через «Дію» та отримувати його поштою. Також автовласники з інвалідністю зможуть подавати документи на переобладнання транспортних засобів онлайн, що спростить цей процес.
Ці нововведення доповнять уже реалізовані або заплановані зміни, такі як доставка посвідчень водіїв до 30 країн, автоматичний збір відеозаписів іспитів, реєстрація автомобілів, що ввозяться як гуманітарна допомога, і інші зручності для водіїв та автомобілістів.
Раніше ми повідомляли, що відбувається з цінами на вторинному авторинку.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві чоловік із кулаками напав на школярів, а потім втік 16 июня 2026
У Києві чоловік із кулаками напав на школярів, а потім втік. Подробиці і фото Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність
Макс Барських оголосив першого хедлайнера свого Open Air Fest у Києві 16 июня 2026
Макс Барських оголосив першого хедлайнера свого Open Air Fest у Києві
Колекція зі змістом: бренд OLIZ запустив ініціативу для відновлення Києво-Печерської Лаври 16 июня 2026
Колекція зі змістом: бренд OLIZ запустив ініціативу для відновлення Києво-Печерської Лаври