ППО Росії визнано нікчемною

23 августа 2024

ППО Росії визнано нікчемною

ППО країни-терористки Росії призначена для пошуку об'єктів із високою радіопомітністю. Проте, наша армія використовує для боротьби із ворогом засоби, які локатори РФ виявити не здатні. Про це розповів авіаційний експерт Костянтин Криволап.

Він зазначає, що російська задумка нікчемна, оскільки Кремль вирішив перекрити все на далеких підступах комплексами, модернізованими ще з радянських часів. Йдеться про С-300, який перетворили на С-400 "Тріумф".

"А потім вони вирішили, що С-400 якось замало, треба, щоб було більше — С-500. Усі ці системи, на які росіяни покладалися, призначені для виявлення об'єктів із високою радіопомітністю. Це бомбардувальники, які обов'язково летітимуть у напрямку Росії і будуть її всіма силами бомбити. Це якісь великі, здоровенні ракети, які їх атакуватимуть", – пояснив він.

Росія не врахувала можливу атаку маленькими дронами. Вихваляний "Панцир", який прикриває С-300 і С-400, не здатний виявляти такі цілі.

"І особливим показником у всій цій історії є атака аеродрому "Бельбек" у тимчасово окупованому Криму, коли там стояли і "Панцир", і С-300, і С-400. Прилетіли дрони, спочатку вивели радіолокаційні системи, потім вивели зв'язок, потім тихо з-за пагорбів вилетіли Storm Shadow, накрили ще зверху ATACMS, і не стало всієї цієї великої потужної системи ППО. Тобто російська система ППО не здатна ефективно працювати в тих умовах, які зараз потрібні", – констатував Криволап.

Нагадаємо, раніше ми писали, що РФ ставила ЗРПК "Панцир" на дахах будинків.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Onuka і The Manеken випустили спільний емоційний трек "DZERKALO" 6 декабря 2025

Фронтвумен гурту "Onuka" Ната Жижченко та її чоловік, музикант The Manеken (Євген Філатов) випустили спільний емоційний трек "DZERKALO".

Селена Гомес показала, як прикрашала ялинку з чоловіком. Фото 6 декабря 2025

Американська співачка та акторка Селена Гомес поділилася новорічними розвагами зі своїм чоловіком, продюсером Бенні Бланко.

На Київщині зґвалтував неповнолітню та 7 років переховувався за кордоном: в Україну екстрадували зловмисника 6 декабря 2025

На Київщині зґвалтував неповнолітню та 7 років переховувався за кордоном: в Україну екстрадували зловмисника. Фото Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Школа ліцей 75 0.9
Школа ліцей 75

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше