17 августа 2022
У мобільному додатку "Дія" розпочався бета-тест закордонного паспорта, посвідчення водія та техпаспорту англійською. У Міністерстві цифрової трансформації хочуть перевірити коректність перемикання мови та підтягування фото.
"З початку повномасштабної війни 9 млн українців поїхали за кордон. Утікаючи від небезпеки, багато хто не встиг взяти паперові документи. Тому хочемо додати в "Дію" документи англійською, щоб ви могли користуватися ними за кордоном. Також відновлюємо шеринг авто в "Дії" і хочемо протестувати роботу послуги. Взяти участь у бета-тесті одночасно можуть 2 особи — власник авто та водій, який хоче користуватися машиною", - прокоментував голова відомства Михайло Федоров.
Для участі у тестуванні необхідно перейти на сайт team.diia.gov.ua. Якщо ви хочете протестувати документи англійською, вони повинні бути підтягнуті в програмі. Для участі у тесті шерингу авто потрібні:
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в Україні можуть повернути акциз на паливо.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Xiaomi Poco M7 Pro: какие чехлы подойдут лучше всего? 15 мая 2025
Владельцы смартфонов Xiaomi Poco M7 Pro часто сталкиваются с необходимостью выбора подходящего чехла для защиты устройства
Ошатний Тарантіно на доріжці в Каннах пообіймав дружину у срібній сукні. Фото 15 мая 2025
Американський кінорежисер Квентін Тарантіно та його дружина, ізраїльська співачка Даніелла Пік відвідали червону доріжу 78-го Каннського кінофестивалю.
Атеросклероз: як оздоровити та очистити судини 15 мая 2025
Атеросклероз: як оздоровити та очистити судини