У коді операційки iOS 8 знайшли можливість одночасного запуску двох додатків

12 июня 2014

Розробники, які раніше за всіх отримали доступ до бета-версії операційка iOS 8, вже встигли оцінити ряд її переваг та роздивитись нові фічі. 

Так, одне з найбільш цікавих нововведень, про яке Apple, до речі, змовчала на конференції WWDC 2014 - оновлений Springboard - віконний менеджер, який відповідає за запуск програм. Тепер він підтримує можливість запускати два додатки одночасно.

Як розповідає iOS-розробник Стівен Троутон-Сміт у своєму мікроблозі, під час роботи двох додатків одночасно, екран може бути розділений як рівно навпіл, так і у співвідношенні 3:1, але в режимі перемикання між запущеними програмами розділений екран відображається як один додаток.

Хоча функція поділу екрана була однією з найбільш очікуваних для iPad, компанія Apple не анонсувала її на конференції, тому що, за даними ЗМІ, не встигла доробити до кінця.

У березні джерела 9to5mac повідомляли, що функція поділу екрана в iOS 8 дозволить не тільки користуватися двома програмами одночасно, але і спростить обмін інформацією між ними.

Очікується, що працювати ця функція буде тільки на 9,7-дюймових iPad (про iPad mini нічого не говориться) і, можливо, вона стане ключем до випуску планшета з іще більшим екраном - iPad Pro.

Частково інформація 9to5mac підтвердилася: на WWDC Apple оголосила про появу в iOS 8 технології Extensibility, що дозволяє обмін інформацією між додатками.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Meizu показала игровой смартфон 16T 23 октября 2019

Стоимость смартфона стартует от 280 долларов

ТОП-9 мифов о человеческом теле, в которые все по‑прежнему верят (ФОТО) 23 октября 2019

Вот 10 самых распространенных фактов, которые на самом деле ошибочны.

Полезная приправа оказалась смертельно опасной 23 октября 2019

Американские ученые выяснили, что куркума, которая используется для изготовления приправы карри и является лекарственным растением, может содержать свинец, обладающий нейротоксичным действием.

+ Добавь комментарий
 

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое