25 сентября 2024
У Маріуполі вихідці з Бердянська займаються продажем автомобілів, що належали вбитим російськими окупантами маріупольцям. Як повідомляє Маріупольська міська рада, ці перекупники вивозять вцілілі машини з міста, даючи хабарі місцевій окупаційній поліції, а потім реалізують їх за ринковими цінами.
Про це пише OBOZ.UA.
"Автомобілі загиблих людей у Маріуполі перепродують бердянські "перекупи". За даними партизанів із Спротиву Приазов'я, вцілілі автомобілі вивозять з міста, заплативши "хабар" окупаційній поліції. Таким чином, перекупники заробляють на трагедіях людей, а це покривають окупанти", – йдеться у повідомленні.
Цей випадок лише підтверджує, як Росія перетворила Маріуполь на місто, охоплене корупційними схемами. Російські підрядники заробляють на "ремонтах" будинків мирних жителів, а квартири загиблих або тих, хто виїхав, перепродають псевдорієлтори або "націоналізує держава". Усе це відбувається під виглядом "відновлення" та "асвабаждєнія".
Крім того, стало відомо, що окупанти вже привезли у Маріуполь "біженців" з Курщини, яких розміщують у будинках та квартирах, відібраних у українців під приводом "націоналізації". Ситуація в місті лише підтверджує масштаб корупції та жорстокості окупаційного режиму.
Раніше ми повідомляли, що 41% імпортованих авто до 5 років – це електромобілі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Джіджі Хадід показала розваги зі своєю 4-річною дочкою. Фото 19 июня 2025
Супермодель Джіджі Хадід, яка нещодавно підтвердила романтичні стосунки з 50-річним актором Бредлі Купером, потішила фанів своїми свіжими спогадами.
США готуються воювати з Іраном 19 июня 2025
Трамп схвалив план атаки на Іран, але остаточного рішення ще не прийняв, повідомляють джерела для ЗМІ.
Витік століття: в Мережу злили мільярди паролів з Apple, Google та Facebook 19 июня 2025
Дослідники виявили 30 окремих наборів даних - кожен із них містить від десятків мільйонів до більш ніж 3,5 млрд записів.