11 октября 2022
В Україні з'явилася школа "Пілотеси України". Бажаючі жінки та дівчата зможуть пройти навчання з пілотування дронами. Програма передбачає отримання знань як з розвідки, так і атакуючих маневрів. Серед викладачів – досвідчені льотчики та військові. Про це повідомляє dev.ua.
На появу нового навчального напряму вплинули уважність, точність та педантичність, які притаманні українкам. Саме такі якості, за словами фахівців, потрібні для пілотування будь-якого літального апарату.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що 15-хлопчик допоміг знищити окупантів за допомогою іграшкового дрону. Дитина засікла колону ворожої техніки і передала свої відомості ЗСУ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп дозволив Ізраїлю ударити по Катару - ЗМІ 10 сентября 2025
Під час ізраїльського авіаційного удару загинули двоє людей, але лідери ХАМАС нібито вижили.
Вбивство українки: Трамп здивував своєю реакцією 10 сентября 2025
Президент США та його союзники використали жорстоке вбивство Ірини Заруцької для тиску на демократів перед виборами.
Непал зняв заборону на соцмережі після масових протестів 10 сентября 2025
Раніше уряд Непалу обмежив користування 26 платформами, серед них месенджери WhatsApp, Facebook, Instagram та WeChat, а також портали YouTube і LinkedIn.