21 декабря 2015
Фотобанк Depositphotos, який має українське коріння, повідомив про підписання угоди на залучення $ 5 млн. інвестицій.
Головним інвестором раунду виступив Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), що став міноритарним акціонером компанії; ще одним інвестором є венчурний фонд TMT Investments, який вже раніше інвестував у Depositphotos.
За умовами договору залучений капітал має витрачатися на території України. Сторони підписали угоду ще в листопаді, а закрити операцію планують до кінця 2015 року.
Головний офіс Depositphotos знаходиться в США, а R&D-центр розташований в Києві. З 2009 року компанія стала помітним гравцем на ринку фотостоків. Бренд Depositphotos добре відомий на ринках, що розвиваються, де компанія намагається стрімко захопити лідируючі позиції. Щомісяця база зображень фотобанку поповнюється 1.5 мільйонами нових файлів від кращих авторів візуального контенту. Загальна колекція Depositphotos включає сьогодні 40 млн зображень і відеороликів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Словаччині заявили, що Фіцо погрожує Україні за наказом РФ 23 февраля 2026
Погроза словацького прем'єра "відключити Україну від електропостачання - логічний нонсенс", зазначають опозиціонери.
Генштаб: Дрони знищили кораблі й літаки РФ в Криму 22 февраля 2026
Два прикордонні сторожові кораблі проєкту 22460 Охотник було уражено безпілотниками в районі Інкермана.
Китай розробив ядерну зброю нового покоління - CNN 22 февраля 2026
Пекін у червні 2020 року таємно провів випробування ядерної зброї нового покоління на полігоні Лоп-Нур.