24 ноября 2023

Вже найближчим часом планується евакуація водіїв із місць заблокованих на кордоні з Польщею, повідомляє офіційний представник Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач у своєму посту на Facebook.
"Ми активно збираємо інформацію для того, щоб допомогти нашим водіям залишити дані території. У нас практично не залишилося часу на переговори та пошук компромісів.
В даний час наші водії стикаються з несприятливими умовами за негативних температур, викликаних діями кількох людей, які блокують кордон за згодою місцевої влади. Ми неодноразово порушували це питання на різних рівнях, торкаючись питань про харчування, роботу швидкої допомоги, пожежників та забезпечення адекватних санітарних умов, але нам так і не вдалося домогтися їх забезпечення. Натомість, ми продовжуємо бачити заяви про готовність місцевої влади продовжити блокаду", - заявив Деркач
Згідно з заявою Деркача, усі зацікавлені водії зможуть бути евакуйовані із зони блокади за бажанням. Міністерство розмістило онлайн-форму для тих, хто хоче залишити цей регіон.
Представник міністерства також додав, що за останні кілька тижнів питання блокади було обговорено на різних рівнях через десятки листів та зустрічей.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Секрети життя та смерті легендарного Діда Панаса: спражнє імʼя телезірки, чи правда, що він матюкався в ефірі, та чому його могилу розрили Свого часу він напідпитку приходив на роботу
У Путіна змінили формулювання щодо війни 6 июля 2026
Пєсков вперше офіційно назвав "війною" агресію Росії проти України, яку понад чотири роки в офіційній риториці називали "спеціальною військовою операцією".
Максу Барських у Рівному на концерті подарували херсонські помідори 6 июля 2026
Популярному українському співаку родом з Херсона Максу Барських під час концерту в Рівному подарували незвичний подарунок: замість традиційного букета...