Українці подали на IT-курси понад 200 тис заявок - які напрями популярні

25 августа 2022

Українці подали на IT-курси понад 200 тис заявок: які напрями популярні

На курси IT Generation від Мінцифри українці подали понад 211 тисяч заявок. У рамках проекту наберуть лише тисячу осіб. Подробиці розповіли у прес-службі відомства.

Найбільше людям імпонують 3 спеціальності:

  • FrontEnd – розробка веб-сторінок.
  • QA -  покращення процесу розробки ПЗ, запобігання дефектам та виявлення помилок у роботі продукту.
  • Python – мова програмування.

"Якщо ви не пройшли, рекомендуємо спробувати заявку подати на програму наступного разу, адже проект продовжуватиметься", - зазначили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Мінцифра запустила гарячу лінію для охочих стати IT-шниками.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Шоумен і телезірка: оголошено ведучих Нацвідбору на Євробачення-2026 23 января 2026

Суспільне Мовлення нарешті розкрило імена ведучих цьогорічного Нацвідбору на Євробачення-2026.

Мало світла, багато тривоги: як підтримати рівень серотоніну в холодний час року 23 января 2026

Осінньо-зимовий період традиційно дається важче — і не лише через холод, короткий світловий день та хронічну втому. Коли до цього додаються тривожні новини, повітряні тривоги, перебої з електрикою та сном, організм швидко переходить у режим виживання.

Трамп: До Ірану прямує велика флотилія "про всяк випадок" 23 января 2026

При цьому американський лідер наголосив, що сподівається уникнути ескалації.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше