В iPhone 17 виправлять найбільший мінус базових яблучних смартфонів

5 ноября 2024

В iPhone 17 виправлять найбільший мінус базових яблучних смартфонів

Уже кілька років смартфони на Android оснащуються екранами з підвищеною частотою оновлення, тоді як користувачі базових моделей iPhone змушені залишатися на стандартних 60 Гц. Однак, за даними інсайдерів, це обмеження зникне з випуском iPhone 17.

Посилаючись на джерела в галузі, корейське видання ETNews повідомляє, що всі версії iPhone 17 отримають оновлені LTPO ProMotion дисплеї. Ці екрани зможуть автоматично адаптувати частоту оновлення від 10 до 120 Гц залежно від типу контенту, і, як і раніше, поставки здійснюватиме Samsung Display.

Крім того, базові моделі iPhone 17 отримають функцію Always On Display. На заблокованому екрані відображатимуться час, дата, повідомлення та віджети.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в iPhone 17 Pro Max зміниться популярна фішка серії.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Угорщина не здасться: Орбан опублікував антиукраїнський ролик 21 февраля 2026

Київ прагне дестабілізувати ситуацію в Угорщині та встановити "проукраїнський уряд", заявляє угорський прем'єр.

МВФ розгляне кредитну угоду для Києва на $8,1 млрд 20 февраля 2026

Якщо така програма буде підтримана, вона замінить чинний кредитний механізм МВФ обсягом 15,5 мільярда доларів.

У Києві чоловік вдарив перехожого ножем у шию, а потім порізав обличчя жінці 20 февраля 2026

У Києві чоловік вдарив перехожого ножем у шию, а потім порізав обличчя жінці. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Chitta  
Chitta

Отзывов: 1

БК-Груп 5.0
БК-Груп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше