8 ноября 2012
В Интернете набирает популярность новая компьютерная игра "Володя и Юля".
В ней российский президент, похожий на агента 007, прокрадывается в тюрьму, чтобы вызволить из-за решетки Юлию Тимошенко, говорится в сюжете ТСН.
Герои переживают погони, стрельбу и преследования со стороны нынешнего и предыдущего украинских президентов. При этом Янукович летает с пропеллером, а Ющенко встречает оппонентов с вилами.
За несколько дней политическую игру уже скачали несколько тысяч пользователей.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Microsoft «передумала» відмовлятися від підтримки застарілих принтерів у Windows 11 25 февраля 2026
Сьогодні компанія Microsoft підтвердила, що її операційна система Windows 11 продовжить підтримувати застарілі драйвери принтерів V3 і V4, незважаючи на попередні повідомлення. Представник компанії офіційно визнав помилковою запис у дорожній карті Windows, зроблену раніше цього місяця, в якій припускалося повне видалення цих драйверів з ОС.
"Секс-символу СРСР" і зрадниці України помстилися за підтримку Путіна: Олена Яковлєва розридалася перед камерами 25 февраля 2026
"Секс-символу СРСР" і зрадниці України помстилися за підтримку Путіна: Олена Яковлєва розридалася перед камерами Обоє її батьків померли в Україні, а вона живе в РФ
Казахстан запровадив мовний іспит для отримання посвідки на проживання 25 февраля 2026
Іноземці, які прагнуть оселитися в Казахстані, проходитимуть обов'язковий тест на знання мови.