7 августа 2024

У територіальному центрі комплектування (ТЦК) проводять неформальні конкурси серед працівників, метою яких є вручення повісток власникам найрозкішніших автомобілів. Один із співробітників ТЦК поділився цією інформацією в інтерв'ю українському журналісту Сергію Мірошниченку.
За його словами, в ТЦК не існує офіційного плану розподілу повісток, але у працівників є неофіційний "спортивний інтерес". Вони змагаються, хто і скільки повісток вручив за день, а також хто зміг вручити повістку власнику найдорогішого автомобіля.
Ці неформальні "змагання" зводяться до того, щоб вручити повістку водієві Mercedes-Benz Geländewagen або іншого елітного автомобіля. Найдорожче авто, для якого вдалося вручити повістку, було Mercedes-Benz S-класу останньої моделі.
"Існує своєрідне змагання, щоб вручити повістку власнику найбільш престижного автомобіля. Якщо хтось їде на 'Геліку', це вважається особливим випадком. Чим дорожча машина, тим цікавіше. У нас є така 'галочка' — вручити повістку на 'Геліку'. Tesla вже не вважається таким 'крутим' варіантом. Я ще не мав випадку з 'Геліком', але ми вважаємо, що це або дуже важлива особа, або хтось з кримінального середовища," — розповів співробітник ТЦК.
Хоча ці "змагання" не мають офіційного статусу, вони додають елемент змагання до повсякденної роботи працівників ТЦК, підтримуючи їх мотивацію та інтерес.
Раніше ми повідомляли про штрафи за номери в Україні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чому склянка води натщесерце не завжди корисна 22 декабря 2025
Ранковий стакан води давно вважається символом турботи про здоров'я. Його радять для «пробудження» організму, покращення травлення та запуску обмінних процесів. Однак звичка, яку багато хто виконує автоматично, насправді вимагає обережності — особливо в умовах постійного стресу, недосипання та нервового напруження, з якими сьогодні живе більшість людей.
Умєров озвучив результати переговорів у США 22 декабря 2025
Українська делегація провела "низку продуктивних і конструктивних зустрічей з американськими та європейськими партнерами" у Флориді, запевнив чекретар РНБО.
Сенатор Грем закликав Трампа влаштувати нафтову блокаду РФ 22 декабря 2025
Грем сподівається, що президент США вилучатиме судна, що перевозять санкціоновану російську нафту, так само як робиться це з Венесуелою.