4 августа 2022

Попри військові дії, один із небагатьох заводів зі збирання автомобілів в Україні продовжує свою роботу і випуск автомобілів. Йдеться про завод "Єврокар" на Закарпатті, що випускає легкові автомобілі Skoda.
Раніше повідомлялося, що завод відновить свою діяльність зі збирання легкових авто у червні. Тепер же, по завершенню липня, у мережі з'явилася інформація про кількість зібраних автомобілів за місяць. Загалом у липні було зібрано 192 авто марки Skoda.
Цей результат не набагато менший, ніж показники за липень 2021 року (всього на 11%). Якщо ж порівнювати показники з червнем поточного року, то кількість авто, що випускаються на заводі "Єврокар", збільшилася майже на третину.
Нагадаємо, що раніше ми розповідали, що компанія "Єврокар" в Україні відновила свою роботу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Професорка розповіла про користь і шкоду часнику 22 июня 2026
Крістіна Петерсен, що представляє Техаський технологічний університет в Лаббоку, розповіла про корисні і шкідливі властивості…
В Німеччині 19-річний альпініст зірвався з гори і загинув 22 июня 2026
Юнак упав, будучи на висоті майже 1700 метрів, і пролетів 100 метрів; скельний гак загиблого відірвався.
Британський лікар розповів про небезпеку щоденного душу 22 июня 2026
Приймати душ люблять майже всі, а багато хто робить це вранці і ввечері. Вода допомагає…