В Україні продовжують випускати автомобілі попри війну

4 августа 2022

В Україні продовжують випускати автомобілі попри війну

Попри військові дії, один із небагатьох заводів зі збирання автомобілів в Україні продовжує свою роботу і випуск автомобілів. Йдеться про завод "Єврокар" на Закарпатті, що випускає легкові автомобілі Skoda.

Раніше повідомлялося, що завод відновить свою діяльність зі збирання легкових авто у червні. Тепер же, по завершенню липня, у мережі з'явилася інформація про кількість зібраних автомобілів за місяць. Загалом у липні було зібрано 192 авто марки Skoda.

Цей результат не набагато менший, ніж показники за липень 2021 року (всього на 11%). Якщо ж порівнювати показники з червнем поточного року, то кількість авто, що випускаються на заводі "Єврокар", збільшилася майже на третину.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, що компанія "Єврокар" в Україні відновила свою роботу.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вчені пояснили, від чого залежить успішність людини у житті 2 августа 2026

Для досягнення успіху у житті одного інтелекту недостатньо. У цьому питанні вирішальне значення має інший…

Росатом заявив про втрату корабля через атаку морських дронів 2 августа 2026

Судно Яніна нчебто перевозило цивільну продукцію – "від заморожених продуктів до будівельних та оздоблювальних матеріалів".

Такий Google Earth нам не потрібен: функцію генерації супутникових знімків вимкнули через зловживання 2 августа 2026

Напередодні стало відомо, що картографічний сервіс Google Earth закликав на допомогу генератор зображень Nano Banana, який планувалося використовувати в освітніх цілях та для візуалізації будівельних об'єктів нерухомості. Однак зловживання цією можливістю змусили Google скасувати своє рішення про запуск нової функції.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Феско 4.0
Феско

Отзывов: 1

Пологи 5.0
Пологи

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше