В Україні створили рюкзак для порятунку від дронів РФ

12 августа 2023

В Україні створили рюкзак для порятунку від дронів РФ

Організація Anti-drone заявила про завершення роботи над своєю портативною системою радіоелектронної боротьби. РЕБ призначається для відбиття атак безпілотників ворогів. Про це повідомляється в Telegram.

Розробка включає 4 антени. Дві з них працюють на діапазоні 2,4 і 5,8 ГГц. Ще дві оптимізовані під 900 МГц. Потужність сягає 130 Вт. Під антени передбачено посилення від 3 до 7 дБ. За живлення відповідає акумулятор на 760 Вт/год. Його показник дозволяє домогтися працездатності протягом 3-6 годин.

Фото - Anti-drone
Фото - Anti-drone

Фото - Anti-drone
Фото - Anti-drone

За словами авторів, характеристики представлені лише частково. Більш широка інформація з'явиться пізніше.

Фото - Anti-drone
Фото - Anti-drone

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські воїни розповіли, як полюють за Shahed. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Ірані на території АЕС, де працюють сотні росіян, впав боєприпас 19 марта 2026

На атомній станції продовжують працювати близько 480 російських працівників. Готується евакуації.

BenQ випустила 28-дюймовий 4K-монітор RD280UG з нетиповим співвідношенням сторін для програмістів 19 марта 2026

Компанія BenQ випустила монітор RD280UG, розроблений з акцентом на підвищення візуального комфорту під час тривалої роботи. В першу чергу він орієнтований на покращену читабельність та зниження навантаження на очі під час тривалих сеансів програмування.

Названо найпроблемніші авто на вторинному ринку 19 марта 2026

Названо найпроблемніші авто на вторинному ринку

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олег  
Олег

Отзывов: 1

24dovidki.online 4.6
24dovidki.online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше