20 декабря 2024

Японський автомобільний виробник Isuzu анонсував запуск виробництва своїх пікапів в Україні. Незабаром на одному з українських заводів розпочнеться крупноузлове складання автомобілів, повідомили в компанії.
Про це повідомляє "ТВОЯМАШИНА".
Очікується, що першою моделлю, яку почнуть збирати в Україні, стане популярний пікап Isuzu D-Max. Виробничий процес буде організований на заводі ATAMAN у Черкасах, який вже випускає автобуси Isuzu. Планується запуск серійного виробництва в найближчі кілька місяців.
Пікапи Isuzu D-Max, виготовлені в Україні, отримають потужні бензинові та дизельні двигуни з потужністю до 200 кінських сил та об'ємом до 2,8 літра. Автомобілі будуть доступні як з заднім, так і з повним приводом, що забезпечить їх універсальність для використання в різних умовах.
Раніше ми повідомляли, чому не варто їздити на спущених шинах.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Європі загрожує нестача газу взимку - ЗМІ 25 июля 2026
Глобальна боротьба за скраплений природний газ загрожує зірвати стратегію Європи відкладати зимові закупівлі до повторного відкриття Ормузької протоки.
Активували для ворога понад 70 терміналів Starlink: у Києві СБУ затримала двох агентів РФ 25 июля 2026
Активували для ворога понад 70 терміналів Starlink: у Києві СБУ затримала двох агентів РФ. Фото Підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна
Це захворювання порожнини рота пов’язано з високим ризиком Паркінсона в старості 25 июля 2026
Хвороба Паркінсона – це прогресуюче неврологічне захворювання, при якому тіло мимоволі трясеться і рухається повільно,…